O.Z. Lepidlo - O nás

Občianské zruženie LEPIDLO si dalo za cieľ pomáhať ľuďom pri kúpe vozidla
a bojovať proti podvodníkom s autami.

Náš príbeh

Nápad založiť občianske združenie LEPIDLO sme mali po tom, čo väčšina z nás mala zlé skúsenosti s kúpou ojazdených áut. Či už od autobazárov alebo od malých priekupníkov. Občianské združenie sme založili rýchlo ale ako to už v živote chodí na realizáciu sme si dali čas. Roky ubehli a znova nastal čas meniť vozidlá a situácia sa nezmenila. Práve naopak, bola ešte horšia. V roku 2016 sme sa tada pustili do práce a postupne začali pracovať na stránke, zbierať informácie, hladať stránky zo zahraničia, oslovovať spoločnosti a zbierať údaje o km vozidiel. A konečne v Januári 2018 sme spustili stránku www.overeniekm.sk

Kontakt

ADRESA

O.Z. Lepidlo

Cesta Mládeže 18

90101 Malacky

IČO: 42256721

E-MAIL: info@overeniekm.sk

OTÁZKY A ODPOVEDE

Našú prevádzku financujeme výhradne z vlastných zdrojov. Sme jednoducho nadšenci do áut, motoriek, lodí a zároveň sme povolaním grafik, programátor, copywriter atď. Takže vytvoriť stránku, databázu a správny marketing vieme úplne sami.
Oslovili sme viaceré spoločnosti a inštitúcie o poskytnutie údajov o najazdených kilometroch. Bolo to dlhé a ťažké prehováranie a vyjednávanie ale výsledkom je rýchle a jednoduché preverenie kilometrov.
Nehodnotíme ich vôbec. Hodnotenia zadávajú iba samotný ľuďia ktorý sa s autobazármi dostali do kontaktu.